خانواده‌ی سحرچین

در صنایع غذایی سحرچین اتسفر ویژه ای برقرار است که درک معنایی و کارکردی آن در فصل مشترک میان سه واژه قرار دارد: شوق، نواندیشی و خودباوری. شوق، عامل انگیزاننده و موتور محرک این سازمان است. خودانگیختگی و پویایی همۀ گروه همکاران فعال در این سازمان، به گونه‌ای منسجم و یکپارچه سازمانی پویا و انطباق پذیر با ذات سیال فعالیت تجاری پدید آورده است. خودباوری شاخصۀ صنایع غذایی سحرچین محسوب می شود، توانمندی که عامل اصلی برداشتن گام‌های بلند و پذیرش ریسک تبدیل تغییرها به فرصت است. نواندیشی که مهمترین ابزاری دستیابی به اهداف تعیین شده بواسطه به کارگیری رویکردهایی تازه است، صرفا از الگوی اندیشیدن متفاوتِ و متمایز از سایر رقبا حاصل شده است؛ الگویی که از یک سو حاصل روش گزینش و جذب نیروی انسانی است و از سوی دیگر به واسطۀ آموزش روشِ متفاوت اندیشیدن حاصل شده است.
وجه بارز حاکمیت این اتمسفر در صنایع غذایی سحرچین، انطباق پذیری این سازمان در تغییر رویکرد از واردات به تولید و سپس صادرات پس از بروز تحولات در روابط کلان تجاری ایران با سایر کشورها است. باور سحرچین حضوری قدرتمند و اثربخش در بازار ایران و جهان، و هدف این سازمان گستراندن حس خوب خوردن و آشامیدن به واسطۀ تولید محصولاتی سالم و تهیه شده از بهترین مواد اولیه است.

درباره سحرچین

خانواده‌ی سحرچین مفهومی است چترگونه که به شکل دادن به آن مفتخریم. چتری که گروه‌های متفاوتی از جامعه انسانی را شامل می‌شود. این خانواده بزرگ که با سرعتی شایان توجه در حال رشد است همگی به واسطه‌ی تجربه‌ای مشترک کنار هم گردآمده‌اند، حس خوب بواسطه خوردن و آشامیدن این تجربه مشترک است.
خانواده سحرچین شامل همه‌ی مصرف‌کنندگان محصولات این سازمان است، آن‌ها که حس خوب خوردن و آشامیدن را با مصرف محصولات این سازمان تجربه کرده‌اند و فارغ از مرزبندی‌های انسانی هستند. این افراد را می‌توان افرادی دانست که برای مقام اول انسان و بذل توجه به ابعاد عاطفی و حسی او ارزشی والا قائل هستند.
گروه دیگری از اعضای این خانواده کسانی هستند که در تولید و توزیع محصولات این سازمان سهمی دارند، خواهد در نقش تامین کننده مواد مرغوب برای تولید قرار گیرندیا فروشنده‌ای آگاهی بخش و اطمینان آفرین باشند.

صنایع غذایی سحرچین برای اعضای این خانواده بزرگ نقشی ویژه طراحی نموده است: نقشی انسان مدار و انسان‌ساز.
هریک از اعضای این خانواده سفیری شایسته و مبلغی پرتوان در تکثیر احساسات خوب انسانی محسوب می‌شوند، لذا هرگاه این نقش را به جدیت و شایستگی پذیرا باشند، سحرچین وظیفه‌ی خود می‌داند که پشتیبان و حامی حرکات ارزشمند اعضای خانواده خود باشد.

نشانی: تهران، بلوار میرداماد، بازار بزرگ میرداماد، طبقه چهارم اداری    تلفن تماس: 02188880831

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبگاه متعلق به شرکت صنایع سحر چین سلامت می‌باشد.