دپارتمانهای ششگانه صنایع غذایی سحرچین

شش دپارتمان، وظیفه‌ی سامان‌بخشی امور صنایع غذایی سحرچین را بر عهده دارند. حرکت تعاملی و منسجم این دپارتمان‌ها یکی از عوامل موفقیت سحرچین از نخستین مراحل برنامه‌ریزی تا آخرین گام‌های حمایت از مصرف‌کننده است. این بخش های ششگانه تلاش دارند تا باورى به تبلور رسيده نگاه ارزش مدار صنایع غذایی سحرچین در انتقال حس خوب بواسطه‌ی خوردن و آشامیدن به اعضای خانواده سحرچین و بواسطه ی آنها به همگی مردمان را بر عهده گیرند.

مرکز مطالعات برنامه ریزی و استراتژی

مرکز مطالعات برنامه ریزی و استراتژی

با تمرکز بر تمایلات و علاقمندی‌های سیال و متنوع مصرف کنندگان، رصد تغییرات جهانی، منطقه‌ای و ملی در زمینه تولید و عرضه‌ی محصولات صنایع غذایی و یکپارچه سازی تجارب سازمانی، تلاش می‌کند راهکار مناسبی را برای تحقق اهداف معین شده در برنامه‌ی استراتژیک سازمان را معین سازد.

دپارتمان فروش

وظیفه‌ی تسهیل عرضه‌ی محصولات بواسطه‌ی ایجاد یک رابطه سودمند میان حلقه های زنجیره ی فروش تا عرضه به خریداران را برعهده دارد. به منظور بهینه سازی فرایندهای این بخش، ثبات حضور کارشناسان فروش سازمان و بخش‌بندی بازار کشور به چندین ناحیه بر اساس حوزه‌ی تخصصی منطقه‌ی فعالیت، از یک سو به وحدت رویه‌ی سازمان در تعامل با حلقه‌های زنجیره‌ی عرضه کمک کرده است و از سوی دیگر به تجمیع تجربیات و دانش کارشناسان فروش در رابطه با ویژگی‌های هر شهر یا منطقه کمک خواهد کرد.

دپارتمان فروش
دپارتمان صادرات

دپارتمان صادرات

صنایع غذایی سحرچین در تلاش برای گسترش مفهوم «حس خوب به واسطه خوردن و آشامیدن» و افزودن اعضایی تازه به «خانواده سحرچین» با نادیده انگاشتن مرزبندی‌های زبانی، ملی و قوم شناختی چشم به بازارهای تازه دارد و نیت برقرار نمودن ارتباط با مخاطبان متنوعی در سراسر جهان را در اهداف خود قرار داده است. از آنجا که حضور در بازار صادراتی و در کلاس جهانی نیازمند اطلاعات پایه از کشور هدف، تدوین برنامه های صادراتی، طراحی و تنظیم ساختارهای حقوقی، بازرگانی، گمرکی و حمل و نقل، تشکیل هیات‌های تجاری اعزامی و پذیرشی است، لذا در صنایع غذایی سحرچین این وظایف بر عهده دپارتمان صادرات قرار دارند.

دپارتمان پروموشن

با انتخاب هدف تاثیرگذاری بر مصرف‌کنندگان، نیاز به حضور پررنگ و اثربخش در عرصه رقابت دوچندان اهمیت یافته است. این وظیفه را دپارتمان پروموشن با تسهیل در ارتباط، برنامه ریزی برای ایجاد روابط مستحکم، و در نهایت طراحی مشوق‌های مورد نیاز انجام می‌دهد.

دپارتمان پروموشن
دپارتمان اداری و مالی

دپارتمان اداری و مالی

اتخاذ تدابیر لازم برای بهبود و توسعه و بکارگیری صحیح منابع انسانی، مالی، اطلاعاتی و فیزیکی هر سازمان مهمترین شرح وظایف این دپارتمان است. با توجه به اهمیت بهره‌گیری از نیروهای کارآمد در صنایع غذایی سحرچین، تامین‌ و بهینه‌سازی تخصصی نیروی‌ انسانی‌ از مهمترین برنامه های این دپارتمان محسوب می‌شود.

دپارتمان تامین و تولید

این دپارتمان از یک سو با نگاهی کیفیت‌نگر به دنبال ماندگارسازی روابط با تامین‌کنندگانی است که نگاهی همسو با ارزش‌های صنایع غذایی سحرچین در راستای تولیدی سالم دارند. از سوی دیگر با طراحی فرمولاسیون منحصر به فرد برای محصولات به پدیدآوردن محصولی خاص و برانگیزاننده حس خوب به واسطه خوردن و نوشیدن کمک می‌کند.

دپارتمان تامین و تولید

نشانی: تهران، بلوار میرداماد، بازار بزرگ میرداماد، طبقه چهارم اداری    تلفن تماس: 02188880831

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبگاه متعلق به شرکت صنایع سحر چین سلامت می‌باشد.